Nohy jako v peřince!

Poskytujeme specializovanou péči o Vaše nohy

Základní myšlenkou individuálního zhotovení vložek Podiatech - Sidas je vytvarování vložky přímo nohou pacienta. Dále se provede dotvarování vložky, např. podepření podélné/příčné klenby, korekce paty apod. Vložky nejčastěji indikujeme při bolestech nohou v oblasti příčné a podélné klenby, při bolestech v oblasti paty a Achillovy šlachy. Vložka je taktéž doporučena jako prevence přetížení nohou u sportovců a ke zlepšení kontaktu plosky nohy s obuví.

Ortopedické vložky do bot

Po domluvě jsme schopni na počkání vyrobit ortopedické vložky (od francouzské firmy Podiatech - Sidas) dle otisku Vaší nohy. Tyto vložky jsou určené jak pro denní nošení tak i různé sportovní aktivity - běh, lyže, snowboarding, tenis, golf a další.

Výroba vložek trvá asi 30 minut. Po telefonické domluvě jsme schopni vyrobit vložky i na počkání. Před samotnou výrobou vložek je provedena počítačová analýza zatížení chodidel, dle které jsou vložky přesně vybrány.

Cena základního páru vložek je 960,- Kč

Od téže firmy je možno zakoupit vložky standardní. Vzhledem k široké nabídce různých typů a tvarů často vystačíme s těmito vložkami a není třeba dělat vložky na míru. U nás si můžete vložky vyzkoušet a zvolit tak nejpohodlnější typ.

Ceny vložek od 560,- Kč

Dále nabízíme vlepení srdíček do Vaší otevřené obuvi, ortopedické vložky firmy Ortopedica, dětské vložky, standardní ortopedické vložky, korektory, silikonové podpatěnky a další korekční pomůcky.