Ortopedie dospělých i dětí

Poskytujeme klasickou ortopedickou péči dospělých i dětí, tedy péči o pacienty s bolestmi kloubů, páteře, svalových šlach a jejich úponů.

Vzhledem k dlouhotrvající praxi na traumatologii ve FNKV se staráme i o úrazy a o sportovce, kteří trpí nadměrným zatížením pohybového aparátu.

Výhodou naší ambulance je poskytnutí komplexní péče

  • v rámci ošetření, kromě diagnozy a léčby, možnost poskytnutí protetických pomůcek (ortezy, korektory, vložky)
  • návaznost rehabilitace - erudovaná fyzioterapeutická péče, nadstandardní přístrojové vybavení
  • v nutných případech možná přímá domluva a provedení ortopedických operací

Na našem pracovišti probíhá úzká spolupráce lékaře s fyzioterapeuty. Snažíme se maximálně zefektivnit Vaši léčbu volbou vhodných postupů z oboru ortopedie a fyzioterapie na základě konzultací celého týmu.

Lékařská péče v naší ambulanci je hrazena všemi zdravotními pojišťovnami. Rehabilitační péče je hrazena všemi zdravotními pojišťovnami (111, 201, 205, 207, 209, 211, 213).

Nadstandardní procedury: rázová vlna, laser, rašelina, CO2 koupele - nehradí žádné pojišťovny nikde na světě.

Pacienty objednáváme na zde uvedeném telefonním čísle a čas objednání se snažíme dodržet. Pro pacienty, kteří chtějí být ošetřeni rychle a bez čekání nabízíme nadstandardní objednání. Akutní případy jsme schopni přijmout bez objednání, je třeba ovšem počítat s nutnou čekací dobou podle momentální situace. V každém případě však doporučujeme i tuto návštěvu telefonicky ohlásit.