Rychlé objednání na ortopedii i fyzioterapii

Soukromá ortopedická ordinace

MUDr. Martin Dlouhý

Milíčova 1/413 - mapa
130 00 Praha 3
(roh ulic Milíčova - Seifertova naproti kostelu sv. Prokopa, na Sladkovského náměstí)
tramvajová zastávka Lipanská - linka 5, 9, 26

Rychlé objednání ortopedie

Pacientům, kteří chtějí rychlý termín objednání na ortopedii a nechtějí čekat mezi objednanými pacienty, nabízíme možnost objednání mimo ordinační hodiny a to v pondělí, úterý a ve středu. 

Tato služba je zpoplatněna částkou 400,- Kč.

Rychlé objednání fyzioterapie

Možnost rychlého objednání rozšiřujeme i na obor fyzioterapie. Poskytujeme ji v omezených hodinách pondělí až středa. Tato služba je vhodná pro pacienty, kteří mají akutní problém indikovaný k péči fyzioterapeuta, nebo jsou například po operaci, potřebují instruktáž cvičení a na termín standardního objednání by museli čekat.

Rychlé objednání lze kombinovat i s fyzioterapií hrazenou ze zdravotního pojištění. V tomto případě pacient začne placenou fyzioterapií a tím překlene dobu, než na něj přijde řada standardního objednání.

Tato služba je poskytována pod hlavičkou soukromé ordinace (nikoli s.r.o.) a není hrazena z veřejného zdravotního pojištění.

Cena za 30 min. fyzioterapie je 400,- Kč, za 60 min. 700,- Kč

Tato cena zahrnuje i použití přístrojového vybavení ordinace dle indikace fyzioterapeuta.

Pro objednání jsme vám k dispozici od pondělí do čtvrtka (8-15 hod.) a v pátek (8-12 hod.).

Naše ordinace nabízí ortopedickou péči hrazenou zdravotními pojišťovnami.

V okolí ordinace byly zavedeny zóny placeného stání. V modré zóně můžete zastavit po zaplacení parkovného až na 3 hodiny. Pro delší parkování můžete využít návštěvnických zón s parkovacími automaty v ulici Seifertova a Milíčova. Informace o parkování